X סגירה
 

דובאי עיר קסומה במפרץ הפרסי

דובאי עיר קסומה במפרץ הפרסי

מתכננים טיסה לדובאי בתקופת הקורונה? כדאי שתדאגו לביטוח מתאים

הסכם השלום בין איחוד האמירויות הערביות במפרץ הפרסי לבין מדינת ישראל, הוביל להתעניינות הולכת וגוברת בקרב ישראלים רבים בכל הנוגע לחופשה או נסיעה עסקית לדובאי. אם גם אתם רוצים לקחת חלק פעיל בהסכם השלום המתהווה בימים אלו בין שתי המדינות ואם גם אתם מתכננים טיסה לדובאי בזמן הקרוב, זה הזמן לדעת הכול על ביטוחי נסיעות לדובאי בתקופת הקורונה

מספר מילים על דובאי 

דובאי השוכנת בחצי האי ערב לחופי המפרץ הפרסי, היא למעשה אחת משבע האמירויות השונות המרכיבות את איחוד האמירויות הערביות במפרץ הפרסי. אמירות זו, משתרעת על פני שטח כולל של 4,144 קמ"ר ואוכלוסייתה מונה קרוב ל-3.5 מיליון איש. נמל התעופה של דובאי הינו צומת דרכים אווירי בין אירופה למדינות המזרח הרחוק, ולנוכח היותה אזור סחר חופשי, דובאי הפכה לאחד ממרכזי העסקים והתיירות החשובים ביותר בעולם. 

אטרקציות תיירותיות ב-דובאי 

העיר דובאי, בירת האמירות דובאי, היא העיר המאוכלסת והתיירותיות ביותר באיחוד האמירויות, וככזאת היא מאפשרת לתיירים מכל רחבי העולם (ומהיום גם מישראל), ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות תיירותיות המותאמות לכל מטרת נסיעה ונופש, בין אם מדובר בחופשת עסקים לדובאי ובין אם מדובר בחופשה משפתית בדובאי. בין יתר האטרקציות המובילות הממתינות לכם ברחבי העיר תוכלו למצוא את: 

אתר הסקי של דובאי - על אף היותה אחת מהערים בהן הטמפרטורה חמה לאורך כל ימות השנה (קרוב ל-50 מעלות בחודשי הקיץ), בעיר דובאי תוכלו למצוא אתר סקי מקורה עם טמפרטורה קבועה על מינוס ארבע מעלות ובתוכו חמישה מסלולי סקי שונים על שלג מלאכותי. 

מירקל גארדן - הגן הבוטני של דובאי המאכלס בשטחו יותר מ-60 מיליון פרחים ממינים שונים, כאשר בכל שטח הגן מוצבים מיצבים המיוצרים מפרחים בלבד, וביניהם: פסל ענק של מיקי מאוס, טירות קסומות, מטוס איירבאס בגודל אחד לאחד ועוד. 

עולם ההרפתקאות IMG - אחד מפארקי השעשועים הגדולים ביותר בעולם המאכלס בשטח ארבעה מתחמי פעילות שונים שבכל אחד מהם תוכלו למצוא עשרות מתקני שעשועים לצד פסלי ענק של דינוזאורים, גיבורי על וכדומה. 

בורג' ח'ליפה - הבניין והמבנה הגבוהים ביותר בעולם המתנשא לגובה של 828 מטרים ועם 163 קומות! מסביב למבנה פועלת המזרקה של דובאי (המזרקה הגדולה בעולם) עם סילוני מים המגיעים לגובה מרבי של 150 מטרים. במזרקה משולבת תאורה מתחלפת עם יותר מ-6,500 נורות 

קניון דובאי - הקניון הגדול ביותר בעולם עם מאות חנויות ובתי עסק בכל תחומי החיים. 

אטרקציות אלו ונוספות עתידות להפוך את דובאי לאחד מיעדי התיירות המבוקשים ביותר על ידי יותר ויותר ישראלים ככל שהזמן יעבור וקשרי השלום בין המדינות ילכו ויתהדקו. כבר היום, אנו עדים להתעניינות הולכת וגוברת לטיסות וחופשות בדובאי, כאשר משך הטיסה הקצר (כשעתיים טיסה לכל כיוון) תורם אף הוא את חלקו בהפיכתה של דובאי ליעד תיירותי מבוקש על ידי התייר הישראלי. 

ביטוח נסיעות לדובאי - מה חשוב לדעת?   

ביטוח נסיעות לדובאי, בדומה לכל ביטוח נסיעות לחו"ל, הינו מוצר ביטוחי המשלב בתוכו מספר כיסויים ביטוחיים שנועדו להגן עליכם בפני גורמי סיכון כאלו ואחרים במהלך הנסיעה ושהותכם בעיר. לפיכך, ביטוח נסיעות לדובאי, משמש כפוליסת ביטוח המשלבת בתוכה כיסויים רפואיים לצד כיסוי ביטוחי בגין אובדן ו/או גניבת כבודה וזאת לצד הרחבות ביטוחיות למטרות פינוי רפואי בחו"ל, פינוי מוטס בחזרה לישראל, כיסוי ביטוחי למטרות החזר הוצאות נסיעה במקרים של ביטול ו/או קיצור משך הנסיעה עקב אירוע רפואי ועוד. 

בימים אלו, בהם קיימת הערת מסע לדובאי לנוכח התפרצותו של נגיף הקורונה בשטח אמירויות האיחוד, מומלץ לבצע רכישת ביטוח טיסה שהוא למעשה ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה. ביטוח טיסה בניגוד לביטוח נסיעות לחו"ל המשלב בתוכו מספר כיסויים ביטוחיים בתחום הבריאות, הינו ביטוח המבטיח לכם כיסוי ביטוחי במקרים בהם ביטלתם את הנסיעה מכל סיבה שהיא לפני מועד קיומה. 

ביטוחי ביטול טיסות לחו"ל ניתן לרכוש כיום לגבי כל הטיסות המתוכננות להתקיים לאחר ה-1/1/2021, כאשר ביטוח זה מיועד בין היתר למקרי ביטול עקב נגיף הקורונה. אנו מצויים כיום בימי חוסר וודאות בכל הנוגע להתפשטותו המחודשת של הנגיף מסביב לעולם, ולכן, קיימת חשיבות רבה לרכישתו של ביטוח טיסה בנפרד מביטוח נסיעות לחו"ל ולא משנה מהו יעד הטיסה. 

רכישת ביטוח טיסה מומלצת לכל אילו מביניכם המתכננים לטוס לדובאי במהלך החורף הקרוב (לאחר ה-1/1/2021), וזאת על מנת לאפשר לכם החזר כספי של רוב הכסף אותו שלמתם עבור כרטיסי הטיסה ומרכיבי הנופש/נסיעה השונים. ביטוח ביטול טיסה לדובאי יאפשר לכם מצד אחד לתכנן את הטיול הראשון שלכם בדובאי ומצד שני יבטיח לכם פתרון מעשי במקרים בהם תדרשו לבטל את הטיסה מספר ימים לפני מועד קיומה לנוכח בעיה רפואית כזו או אחרת עקב הקורונה או מכל סיבה אחרת. 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך