X סגירה
 

טיסות לאיטליה - טיסות זולות לאיטליה

טיסה לאיטליה - בואו לבקר בארץ המגף

איטליה היא, ללא צל של ספק, מדינה שכל אחד חייב לבקר בה בחייו לפחות פעם אחת. כשבוחנים את היצע האטרקציות שלה, לא קשה להבין מדוע: רומא המדהימה, פירנצה האומנותית, חבל טוסקנה הרומנטי, הצפון עמוס האטרקציות למשפחות וגם הדרום המרתק, שהפך לפופולארי בשנים האחרונות.

טיסות לאיטליה הן נקודת ההתחלה של כל החוויות האלה, כשהחדשות הטובות הן שניתן לעשות זאת בצורה פשוטה יחסית: יש שלל טיסות לשדות תעופה שונים, והמחירים בהחלט עשויים להיות משתלמים עקב התחרות הרבה והעובדה שארץ המגף ממוקמת באירופה, ולא בקצה השני של העולם.

מצא את מחיר טיסה מישראל לאיטליה - במחיר אטרקטיבי >>

טיסות לנאפולי - טיסה לדרום איטליה
טיסות לנאפולי - טיסה לדרום איטליה
לתכנן את הטיול באיטליה

לפני שנפרט ונבדוק אם כדאי לכם להזמין טיסה לרומא, ורונה או נאפולי. רצוי להתחיל ולתכנן את הטיול באיטליה. איטליה מציעה מגוון רחב של מסלולים מומלצים. מסלולים שמשלבים טיול במרכז איטליה והצפון או מרכז איטליה והדרום. לחילופין תוכלו להתמקד ביעד אחד כמו העיר רומא ולהעביר בה מספר ימים. תכנון הטיול והכנת שיעורי בית יכולים להבטיח חופשה מוצלחת ולכן מומלץ ורצוי לבקר באתר איטליה למטייל הישראלי. באתר תמצאו את כל המידע הדרוש לתכנון הטיול המושלם לאיטליה.

ארבע חמש שעות ואתם באיטליה

משך הטיסה לאיטליה תלוי בשדה התעופה בו נוחתים, כשלרוב מדובר כאן על כארבע-חמש שעות. ניתן להגיע בשלל דרכים: חברת אל על מפעילה טיסות בתדירות גבוהה ליעדים שונים באיטליה, וכך גם חברות ישראייר וארקיע (לרוב טיסות שכר).

כמובן שניתן לטוס גם דרך חברות זרות, כולל חברת התעופה הלאומית של איטליה, אל איטליה. חברות בינלאומיות עושות אף הן את הקו הפופולארי בין ישראל לאיטליה, בין אם בצורה של טיסה ישירה ובין אם בצורה של טיסה עם עצירת ביניים ביעד כלשהו בדרך, במזרח התיכון או באירופה.

אנחנו ממליצים לשקול את טיסות הקונקשן אם הפער במחירים מצדיק את זה: לפעמים זה כך, אבל לא תמיד.

מצא את מחיר טיסה מישראל לאיטליה - במחיר אטרקטיבי >>

שדה התעופה ברומא: המרכזי והעמוס ביותר באיטליה

טיסות לרומא : רוב הטיסות מישראל מגיעות לעיר הבירה של איטליה, רומא. שם – או יותר נכון במרחק של כ-26 קילומטרים דרומית מערבית לעיר – מחכה שדה התעופה לאונרדו דה וינצ'י-פיומיצ'ינו (Aeroporto Leonardo da Vinci di Flumicino). זהו שדה תעופה עמוס, המשמש כבסיס האם של חברת אלאיטליה. נמל התעופה של רומא כולל שלושה טרמינלים, המחוברים ביניהם בשירות הסעות ללא תשלום.

משדה התעופה של רומא תוכלו להגיע לעיר רומא במספר דרכים. הראשונה היא רכבת - בעוד שבעבר הרכבת חיברה רק בין רומא לשדה התעופה, בשנים האחרונות התווספו רכבות הנוסעות ישירות ליעדים שונים באיטליה, למשל בצפון. לצד זה תוכלו להגיע לעיר באמצעות אוטובוסים או מוניות, שצריכות להיות מורשות.

ברמה הכללית אנחנו פחות ממליצים להתנייד ברומא עצמה באמצעות רכב, אבל כן תוכלו לשכור רכב משדה התעופה ולהתחיל באמצעותו את הטיול שלכם בעיר או ביעד אחר באיטליה.

הצפון קורא לכם: שדה התעופה של ורונה

טיסות לרונה : עבור אלה שמעוניינים לחקור את היופי של אזור הצפון האיטלקי, שדה התעופה של ורונה (Veroan Villafrance Airport) הוא שיכול להיכנס לתמונה. זהו שדה תעופה שאינו גדול יתר על המידה, כשלראיה העובדה שהוא כולל טרמינל אחד בלבד. מישראל יוצאות טיסות ישירות אליו בעיקר (אבל ממש לא רק) בחודשי הקיץ.

יתרון משמעותי הוא שהשדה נמצא קרוב מאד לעיר, במרחק של קילומטרים בודדים בלבד. באזור זה של איטליה השכרת רכב נפוצה עד מאד, כשלצד זה תוכלו להגיע לעירם של רומיאו ויוליה באמצעות אוטובוס (האופציה המומלצת בעיני רבים עקב התדירות הראויה והמחירים הזולים), רכבת או מונית. הנסיעה בכל מקרה לא אמורה להיות ארוכה מדי, ולרוב לא יקרה מדי.

שדה התעופה בנאפולי: כי בדרך לדרום לא חייבים לעבור ברומא

טיסות לנאפולי : שדה התעופה של נאפולי (Aeroporto Internazionale di Napoli) נמצא כשישה קילומטרים צפונית-מזרחית לעיר היפה הזו, שהתווספה בשנים האחרונות בצדק גמור למפת התיירות האירופאית. סדר הגודל של שדה התעופה הוא בינוני: יש בו שני טרמינלים, ובשנה עוברים בו כמה מיליוני תיירים. לשדה התעופה מגיעות טיסות סדירות וטיסות שכר: הן של חברות ישראליות והן של בינלאומיות.

ההגעה לעיר היא די פשוטה עקב המרחק הקצר שנדרש לעבור. למרות שעדיין אין רכבת או מטרו, האוטובוסים די יעילים, המוניות לא אמורות להיות יקרות מדי ובשדה פזורות סוכנויות שונות להשכרת רכב.